Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet Aveo RS Concept - oficjalne video i zdjęcia z Detroit

dodano dnia 28.02.2010, przeczytano razy

Chevrolet zaprezentował swoje nowości podczas Północnoamerykańskiego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Detroit. Jedną z nich był ekspozycyjny model Aveo RS.
 

Aveo RS daje możliwość zapoznania się z zamierzeniami projektantów dotyczącymi samochodu, który w przyszłości ma zostać wprowadzony do produkcji. Elektryzujące wykończenie tego samochodu ekspozycyjnego w kolorze Boracay Blue, inspirowane motocyklami przednie reflektory i wyeksponowane światła tylne, niska linia dachu, osłony nadkoli, duże koła i opony, jak również podwójny kokpit we wnętrzu stanowią elementy charakterystyczne dla Aveo kolejnej generacji.
 

„Obecnie produkowane Aveo to główny gracz w globalnym portfolio małych samochodów marki Chevrolet,” powiedział Campbell. „W przypadku Aveo RS naszym zamiarem jest przedstawienie wizji i potencjału projektowego Chevroleta w stosunku do małego samochodu, który naszym zdaniem klienci pokochają.”
Skupiając się na docelowej grupie przyszłych nabywców modelu Aveo - młodych kierowcach - Chevrolet nadał pojazdowi sportowy wygląd zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Agresywna deska przednia; wyraźne, nieprzerwane linie boczne nadwozia; zintegrowany tylny spojler dachowy; szeroki rozstaw kół; duże, 19-calowe, pięcioramienne koła z imitującym brąz logiem Chevroleta oraz szczękami hamulców w kolorze Boracay Blue, sugerują wyższej klasy stylistykę i dynamikę jazdy.
 

Kolorystyka Boracay Blue zastosowana została również we wnętrzu w postaci widocznych szwów biegnących przez tablicę przyrządów i podwójny kokpit, panele drzwi przednich i tylnych, dźwignę zmiany biegów, dźwignę hamulca postojowego i skórzaną tapicerkę foteli.

Aveo RS napędzany jest tym samym niewielkim turbodoładowanym silnikiem 1.4 l Ecotec, który dostępny będzie również w zapowiadanym w Ameryce Północnej na rok 2011 Chevrolecie Cruze. Pozwalając na uzyskanie mocy rzędu 138 koni mechanicznych (103 kW), silnik zachowuje się jak dwa silniki w jednym - niskie zużycie paliwa typowe jest dla małych silników, zaś jego osiągi - dla samochodów większych. W Aveo RS turbodoładowany silnik 1.4 l wyposażony został w sześciobiegową, ręczną skrzynię biegów.
 

Chevrolet już wcześniej ogłosił, iż nowy Aveo przeznaczony na rynek północnoamerykański produkowany będzie w zakładach montażowych Orion Assembly w Orion Township w stanie Michigan od roku 2011, co pozwoli na stworzenie w południowo-wschodniej części stanu 1200 nowych miejsc pracy. Rozpoczęcie przygotowania zakładów Orion Assembly do produkcji modelu Aveo przewidziano na drugie półrocze 2010 roku.

Oficjane video:
http://www.mototube.pl/film/3639/chevrolet-aveo-rs-concept/

Źródło: www.v10.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz