Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet Spark Woody: Artystyczne auto

dodano dnia 25.08.2010, przeczytano razy

Samochody z "drewnianymi" nadwoziami osiągnęły największą popularność w latach 60. ubiegłego wieku w Kalifornii. Teraz trend ten stara się przywrócić Chevrolet, jednak tym razem w Europie.

Tak naprawdę, samochód jest częścią kampanii organizowanej przez Chevrolet Europe, w ramach której model Spark prezentowany jest w "artystycznych" wcieleniach. Jednym z nich jest wersja Spark Woody.

Nadwozie Sparka ozdabia specjalne, "drewniane" oklejenie stworzone przez Pyramid Visuals. Z kolei na dachu przymocowano deskę surfingową Escape Mini-Mal.

Spark Woody został już pokazany podczas festiwalu surfingu, skateboardingu i muzyki w Newquay w Wielkiej Brytanii. Kolejna prezentacja będzie miała miejsce podczas pokazu artystycznego Young? Creative? Chevrolet!, który odbędzie się w Paryżu przed rozpoczęciem tegorocznego Salonu Samochodowego.

Źródło: www.wp.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz