Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet Traverse - rodzina w komplecie

dodano dnia 01.02.2009, przeczytano razy

General Motors może otrzeć pot z czoła. Zadanie zostało wykonane. Nowa generacja aut typu SUV zbudowanych na platformie Lambda jest już w komplecie. A w jej skład wchodzą: Saturn Outlook, Buick Enclave oraz nowość - Chevrolet Traverse.

Cóż można powiedzieć o najmłodszym członku rodziny? Pod względem mechanizmów jest praktycznie identyczny z pozostałą trójką (i takie było założenie - dzielenie kosztów). Pod względem stylistyki nadwozia wygląda na najbardziej zadziornego z całego towarzystwa. Potężny grill, zawadiackie lampy, przypakowane błotniki - całkiem nieźle choć nie tak oryginalnie jak Buick Enclave (co nie znaczy, że jest brzydszy).

Kabina jest naprawdę przestronna co przekłada się na 7 lub 8 miejsc dla pasażerów. Jak to zwykle bywa, szczęśliwcy w ostatnim rzędzie na wygody nie mogą liczyć - z drugiej strony lepsze to, niż bilet autobusowy w prezencie od kierowcy. Mamy trochę mieszane uczucia w kwestii deski rozdzielczej - jej barokowe linie są trochę przytłaczające. To jednak również kwestia gustu.

Przejdźmy do napędu. Pod maską niespodzianek brak. Silnik V6 3.6 litra. Potrafi on wykrzesać z siebie około 280KM. Producent deklaruje najniższe w swojej klasie spalanie ( w trasie poniżej 10 litrów). Praktyka pokazuje jednak, że starsze rodzeńswo jest bardziej łakome na paliwo, więc trudno spodziewać się, by akurat Chevrolet Traverse miał mniej wybujały apetyt. Nie są to jednak szokujące wartości - cała seria lambda trzyma przyzwoity poziom w kwestii zużycia paliwa.

Chevrolet Travers będzie występował w trzech wersjach wyposażenia - LS, LT, LTZ. Do każdego z nich nabywca będzie mógł wybrać napęd na cztery koła lub tylko na jedną oś. Jak widzicie z wyborem optymalnej wersji nie powinno być większego problemu.

Chevrolet Traverse trafi do salonów już na wiosnę. Ceny nie są jeszcze znane. Wróżymy mu jednak spory sukces. Ciekawi również jesteśmy, jak jego pojawienie się wpłynie na sprzedaż pozostałej trójki. Auta mają przecież zbliżone parametry i różnią się szczegółami. Trzeba również pamiętać, że to właśnie Chevrolet ma najbardziej rozbudowaną sieć dealerów.

Źródło: www.v10.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz