Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Chevrolet Trax. Pierwsze zdjęcie

dodano dnia 06.06.2012, przeczytano razy

Tego można było się spodziewać. We wrześniu na salonie paryskim Chevrolet zaprezentuje własne wcielenie Opla Mokki. Samochód otrzyma nazwę Trax.

Opel Mokka debiutował w marcu na salonie genewskim. Jest to niewielki SUV zbudowany na bazie Corsy, a więc pozycjonowany w segmencie B.

Chevrolet Trax to bliźniaczy model Mokki, który oczywiście otrzymał stylizację typową dla amerykańskiej marki. Plany zakładają, że Trax będzie pojazdem światowym, tzn. będzie go można kupić na ponad 140 rynkach świata. Auto zadebiutuje w Paryżu, a wkrótce potem trafi do salonów w... Meksyku i Kanadzie, a dopiero potem, wiosną przyszłego roku, pojawi się na rynkach europejskich.
Co ciekawe, Trax nie będzie oferowany w USA. Nie dlatego, że jest za mały, ale by nie robić konkurencji modelowi Equinox.

O Chevrolecie Trax wiadomo na razie niewiele. Nie ujawniono żadnych danych technicznych, natomiast na zdjęciu widać, ze Trax i Mokka dość znacznie różnią się stylizacją. Zmieniono nie tylko przednią część nadwozia, również przetłoczenia na drzwiach i błotnikach oraz kształt maski są inne.

Jednak pod względem technicznym nowy model nie będzie znacznie różnił się od SUV-a Opla. Dlatego przypomnijmy podstawowe informacje o tym samochodzie.

Mokka ma tylko 4,28 m długości, jednak Opel zapowiada, że samochodem będzie mogło komfortowo podróżować pięć osób. Mokka będzie oferowana z jednym z trzech silników. Klienci będą mogli wybierać pomiędzy benzynowymi jednostkami 1.6 115 KM i 1.4 turbo o mocy 140 KM. Gamę uzupełni diesel 1.7 CDTI o mocy 130 KM i momencie 300 Nm.

Wszystkie silniki standardowo będą współpracowały z manualnymi skrzyniami biegów o sześciu przełożeniach. Skrzynia automatyczna - również sześciobiegowa - będzie opcjonalnie dostępna w samochodach napędzanych silnikami 1.4 i 1.7.

Mokka będzie oferowana zarówno z napędem na przednią oś, jak i wszystkie koła.

Opel Mokka trafi do europejskich salonów wcześniej niż Chevrolet Trax, bo już jesienią. Warto dodać, że jeszcze w tym roku na rynku europejskim zadebiutują dwa inne modele Chevroleta: kompaktowy Cruz w wersji kombi oraz zaliczany do klasy średniej Chevrolet Malibu.

 

 Załączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz