Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Dobra dyspozycja Chevroleta na Węgrzech

dodano dnia 16.05.2012, przeczytano razy

Chevrolety Cruze wywalczyły swoje trzecie potrójne zwycięstwo w sezonie podczas wyścigów w Budapeszcie. Kierowcy Yvan Muller, Rob Huff i Alain Menu zdominowali pierwszy wyścig rozegrany na torze Hungaroring

Chevrolet zdobył również kolejne miejsce na podium w drugim wyścigu, który Alain Menu ukończył na drugiej pozycji po pasjonującej walce.

W pierwszym wyścigu trzy Chevrolety Cruze zespołu RML ruszyły z czołowych pozycji startowych i do końca zmagań na torze nie oddały prowadzenia. W pierwszym zakręcie Tarquini próbował wyprzedzić Huffa i Mullera po zewnętrznej linii, jednak pomiędzy SEATem Włocha, a autem prowadzonym przez Huffa doszło do kontaktu, przez co atakujący zawodnik musiał odpuścić. Od tego momentu Muller, Huff i Menu zdominowali wyścig i przekroczyli linię mety na pierwszej, drugiej i trzeciej pozycji.

Drugi wyścig dostarczył węgierskim kibicom wielu emocji, ponieważ lokalny bohater Norbert Michelisz wywalczył pierwsze miejsce po doskonałym starcie. Alain Menu, który wystartował z czwartej linii, stopniowo przedzierał się przez stawkę, aby zakończyć zmagania na drugim miejscu.

Huff i Muller, którzy wystartowali z piątej linii, stoczyli walkę z SEATami prowadzonymi przez Monteiro i Tarquini’ego oraz BMW, za kierownicą których usiedli D’Aste i Engstler. Ostatecznie Huff przekroczył linię mety jako siódmy, a Muller jako dziesiąty.

Przed szóstą rundą sezonu, która odbędzie się 20 maja na torze Salzburgring w Austrii, Chevrolet może pochwalić się 137-punktową przewagą w klasyfikacji konstruktorów, natomiast pomiędzy trzema kierowcami Chevroleta, którzy zajmują trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji kierowców jest 30 punktów różnicy.

Źródło: wp.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz