Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Modele studyjne chevroleta

dodano dnia 01.02.2009, przeczytano razy

Który będzie następcą popularnego modelu SPARK? Przedstawmy zatem pretendentów :

  • Chevrolet Trax (prezentowany już przez nas wcześniej) to miejskie autko o stylizacji godnej auta SUV. Co prawda ze względu na niewielkie koła i prześwit nie polecamy nim jazdy w terenie. Za to w miejskiej dżungli sprawdzi się na pewno. Napędza go silniczek benzynowy o pojemności 1 litra.
  • Chevrolet Beat to już maluch, który - gdyby trafił do produkcji - stojąc w korku na pewno marzyłby o torach wyścigowych. Jedyny z całej trójki stracił drugą parę drzwi. Rekompensuje to sobie najmocniejszym silnikiem (1.2L turbo) i bardzo agresywną stylizacją.
  • Chevrolet Groove to bad boy w zminiaturyzowanej formie. Posępne oblicze skrywa silnik diesla o pojemności 1.0L. Groove jest także najbardziej praktyczny z całej trójki. Przy jego projektowaniu, priorytetem było zapewnienie możliwie obszernego wnętrza. Dlatego sylwetka auta przywodzi na myśl minivana.

Który z trójki jest najładniejszy? Trudno jest na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. W naszej redakcji rozgorzał na ten temat spór, który sparaliżował jej prace na kilka godzin. Na szczęście pomoc lekarska nie była konieczna. Każde z tych aut jest niezwykle oryginalne i urokliwe. Chwała Chevroletowi, że każdy z samochodzików jest w zupełnie innym stylu. W dodatku posiadają one silniki o zupełnie odmiennej charakterystyce. Najchętniej widzielibyśmy cała trójkę w produkcji. Niestety, ankieta Chevroleta nie przewiduje takiej opcji.

Źródło: www.v10.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz