Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Najmniejszy Chevrolet w niecodziennej roli

dodano dnia 27.06.2011, przeczytano razy
Tempo jazdy kolumny samochodów podczas przygotowań do wyścigu WTCC na brytyjskim torze Brands Hatch narzucał José Rocha - trzydziestoletni student ze szkoły sztuk użytkowych w Portugalii.
 
José Rocha zasiadł za kierownicą Sparka, którego malowanie osobiście przygotował na konkurs Young Creative Chevrolet 2010. Jako zdobywca pierwszej nagrody w kategorii "Sztuki wizualne" otrzymał zaproszenie do spędzenia całych dwóch dni z zespołem wyścigowym WTCC i zaprezentowania swojego projektu na pojeździe prowadzącym WTCC w trakcie wyścigów na Brands Hatch.

Rocha obserwował także przebieg kwalifikacji, pracę zespołu mechaników, a na koniec odbył przejażdżkę po torze wyścigowym w Chevolecie Cruze WTCC prowadzonym przez Roba Huffa.

- Kocham wyścigi, atmosferę i emocje wokół samochodów i kierowców. Jestem niezmiernie uradowany, że mogłem przyjechać do Brands Hatch i zobaczyć "mój samochód" w rzeczywistości, a nie tylko na papierze. To niepowtarzalne doświadczenie! Dużą przyjemnością była dla mnie możliwość poznania całego zespołu wyścigowego. Jego członkowie okazali duże zainteresowanie moim projektem. Te parę kółek na torze było absolutnie rewelacyjne, bawiłem się świetnie - powiedział José Rocha.

Źródło: moto.onet.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz