Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Najszybszy i najbrzydszy

dodano dnia 03.02.2009, przeczytano razy

Firma General Motors nie zdaje sobie nawet sprawy do czego zdolny jest malutki Spark zespolony z silnikiem od... Corvetty!

Samochód został zbudowany przez Yves Fourdina, założyciela firmy Fourdin Auto Sport, który z pomocą przyjaciół przeszczepił serce Corvetty Z06 do niewielkiego ciała Sparka. Operacja trwała aż 1 500 godzin, a w jej trakcie nie używano żadnych komputerów.

Spark po przeróbkach osiąga moc 550 KM z 7-litrowego silnika V8, który katapultuje to lekkie auto od 0 do 100 km/h w 3,7 sekundy, a sprint ze startu zatrzymanego do 200 km/h zajmuje zaledwie 10,94 sekundy. Prędkość maksymalna, choć trudno w to uwierzyć, wynosi 260 km/h.

Nie wiadomo jednak jak samochód zachowuje się w zakrętach i czy wykonanie ostrego skrętu bez dachowania jest w ogóle możliwe. Samochód jest obecnie prezentowany podczas International Racing Show Liege w Belgii.
 

bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz