Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Nowa Kia Sorento

dodano dnia 14.03.2010, przeczytano razy

Nowe Sorento jest większe od poprzednika i mierzy 4 685 mm długości. W kabinie pasażerskiej wygodnie zasiądzie nawet 7 pasażerów, a to ze względu na zwiększenie ilości miejsca nad głowami o 64 mm i przestrzeni na nogi o 102 mm. Także w bagażniku jest teraz więcej miejsca (258 litrów za trzecim rzędem siedzeń i 1 047 litrów za drugim rzędem).

W zależności od modelu i rynku, Kia Sorento będzie wyposażona w system odblokowywania zamków drzwi i uruchamiania silnika bez kluczyka, tylną kamerę cofania, zintegrowany układ nawigacji satelitarnej, panoramiczne okno dachowe oraz 6-, 8- lub 10-głośnikowy system audio z wejściami do podłączenia urządzeń typu MP3 czy iPod.

Na rynku koreańskim Sorento dostępne będzie z trzema silnikami do wyboru: benzynowy V6 o pojemności 2.7-litra rozwija 165 KM i 244 Nm momentu obrotowego i jest zasilany gazem LPG, czterocylindrowy silnik Theta II 2.4-litra osiąga 175 KM i 225 Nm momentu obrotowego, a nowy czterocylindrowy diesel 2.2 produkuje 197 KM i aż 435 Nm momentu obrotowego.

W Stanach Zjednoczonych Sorento oferowane będzie dodatkowo z 3.5-litrową jednostką V6 o mocy 277 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 335 Nm. W zależności od modelu, nowa Kia może współpracować z pięcio- lub sześciobiegową przekładnią manualną lub skrzynią automatyczną.

Źródło: www.v10.plZałączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz