Bogata oferta solidna usługa

zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty Bomis-Super znajdziesz nas w Kaliszu, ul. Pułaskiego 33 (róg Czaszkowskiej)

Nakładki reflektorów lanos

Nakadki reflektorów do DAEWOO LANOSProducent - ORICIARI (dostawca ospojlerowania dla Daewoo).Kolor - czarny (możliwośc lakierowania)....

Atrapa wlotu powietrza (skrzela)

Atrapa wlotu powietrza profilowana.Materiał - tworzywo sztuczne.Produkt samoprzylepny.

Nakładki progowe Daewoo Lanos

Nakładki progowe do DAEWOO LANOS.Kpl. 2 szt. na progi drzwi przednich.Producent : JACKY.Materiał : stal szlachetna polerowana.Napis...

Naprawa pojazdów

Obecnie działalność warsztatu jest zawieszona.

Zapraszamy do współpracy

 
 

Oto cruze hatchback

dodano dnia 23.02.2011, przeczytano razy

Na salonie samochodowym w Paryżu Chevrolet zaprezentował model cruze w wersji hatchback.

Chevrolet cruze to samochód globalny, sprzedawany w 70 krajach na całym świecie. Ostatnio został najchętniej kupowanym modelem tej marki, wyprzedzając aveo.

Obecnie cruze dostępny jest tylko jako sedan tymczasem 65 procent samochodów sprzedawanych w segmencie C posiada nadwozia typu hatchback. Jest się o co bić tym bardziej, że segment samochodów kompaktów stanowi ponad 1/4 całego europejskiego rynku.

Chevrolet cruze został wprowadzony do sprzedaży wiosną zeszłego roku. Auto spotkało się ze stosunkowo ciepłym przyjęciem, szczególnie na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej. Klientów przyciągała ciekawa stylistyka, wysoka ocena Euro NCAP (5 gwiazdek) oraz niskie ceny.

O nowej wersji cruze'a wiadomo na razie niewiele. Samochód ma mieć bagażnik o pojemności 400 litrów i dzieloną tylną kanapę. Hatchback trafi do sprzedaży w połowie przyszłego roku, ceny nie są jeszcze znane.

Nie wiadomo również, czy Chevrolet planuje cruze'a w wersji kombi.

Zdobywca wielu nagród – obecny zwycięzca serii WTCC – Chevrolet Cruze dodatkowo potwierdzi swe zalety w tym roku, kiedy to wiosną do sprzedaży wprowadzona zostanie wersja hatchback. Moment na prezentację nowego modelu nie mógłby być lepszy dla Chevroleta, ponieważ w grudniu po raz pierwszy w historii producent zdobył koronę mistrza WTCC. Sukcesy wyścigowe Chevroleta potwierdzają możliwości modelu Cruze, a wprowadzenie na rynek, kolejnej po sedanie wersji, 5-drzwiowego hatchbacka, jest dowodem na realizację obietnicy marki, oferowania samochodów o atrakcyjnej relacji ceny do wartości w głównych segmentach europejskiego rynku. 

Koncept  zaprezentowany został na Salonie Motoryzacyjnym w Paryżu we wrześniu ubiegłego roku i został ciepło przyjęty.

Ubiegłoroczny poziom sprzedaży Cruze’a był większy od modelu Aveo, tym samym Cruze został najlepiej sprzedającym się samochodem osobowego Chevroleta na całym świecie. Od momentu wprowadzenia do sprzedaży wiosną 2009 roku Cruze w wersji sedan cieszy się popularnością na rynkach całego świata, przyciągając klientów stylistyką coupe, jakością wykonania, wynikami 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa NCAP oraz dynamiką jazdy.

Model został również wybrany Samochodem Roku 2010 konkursu Autobest przez jury, w skład którego wchodzili wiodący dziennikarze motoryzacyjni Europy Środkowo-Wschodniej.

Jak wyjaśnia Wayne Brannon, prezes i dyrektor zarządzający Chevrolet Europe, wprowadzenie do sprzedaży nowego Cruze’a w wersji hatchback ma w Europie znaczenie kluczowe,. „Hatchbacki odgrywają kluczową rolę na wielu rynkach. Całkowity segment samochodów kompaktowych w Europie stanowi ponad jedną czwartą całego rynku, przy czym hatchbacki stanowią około 65% tej wielkości.”

“Nowy Cruze w wersji hatchback udowadnia, że zasługuje na miejsce pośród głownych marek w Europie; jest to samochód, którego wysoki stosunek jakości do ceny będzie dla niektórych bardziej znanych marek prawdziwą konkurencję.”

Design hatchbacka
Dzięki atrakcyjnej, opadającej linii dachu w stylu coupe i krótkim zwisom z przodu i z tyłu nowy Cruze hatchback cechuje ten sam dynamiczny wygląd, co wersję sedan, i sprawia, iż staje się on natychmiast rozpoznawalny.

Precyzyjny układ kierowniczy i bardzo dobre „czucie” drogi osiągnięto dzięki wykorzystaniu nowej, integralnej ramy nadwozia (BFI), uzupełnionej o zmodyfikowane podzespoły podwozia. Zastosowanie konstrukcji BFI prowadzi do uzyskania wysokiego stopnia stabilności i solidności. Chevrolet Cruze jest naprawdę samochodem szczególnie dobrze odpowiadającym gustom kierowcy europejskiego, co potwierdza poziom sprzedaży na wielu rynkach, na których w 2010 roku prognozy zostały przekroczone.

Przestrzeń bagażnika Cruze’a w wersji hatchback ma blisko 400 litrów pojemności i obejmuje dzieloną w stosunku 60/40 tylną kanapę.

Nowy, pięciodrzwiowy Cruze w wersji hatchback wejdzie do sprzedaży w całej Europie w połowie 2011 roku, przy czym ceny ogłoszone zostaną w okolicach premiery.Załączone zdjęcia
bomis-super.pl - usługi transportowe, kołpaki, części samochodowe, oleje samochodowe, części do samochodów, dywaniki samochodowe, warsztat samochodowy i akcesoria samochodowe - Kalisz